Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji

W dniach od 9 października do 23 października 2017 r. przeprowadzono konsultacje projektu Programu Współpracy Gminy Ludwin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2018r. ... »

„Pożegnanie lata” w Piasecznie

W niedzielę, 8 października, w Szkole Podstawowej w Piasecznie społeczność szkolna przy wsparciu rodziców, uczniów, pracowników szkoły i nauczycieli zorganizowała festyn rodzinny „Pożegnanie lata”. W piaseczyńskiej szkole stał się on już coroczną tradycją. ... »

Ostrzeżenie o silnych mgłach

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. ... »

Zawiadomienie o zebraniach w sprawie scaleń.

Zawiadomienie dla właścicieli gruntów położonych w miejscowości Grądy i Zezulin Drugi. ... »

Życzenia dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę dużej wytrwałości, nieograniczonego entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy i spokojnej pracy. ... »

Konsultacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy informuje organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego o możliwości zgłaszania uwag dot. „ Programu współpracy Gminy Ludwin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2018 roku. ... »

Ostrzeżenie o silnym wietrze - AKTUALIZACJA

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przedstawia zaktualizowaną prognozę na dzień 5 października 2017r. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h z porywami do 115 km/h, z południowego zachodu i zachodu. ... »

Ostrzeżenie o silnym wietrze

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h z porywami do 100 km/h, z południowego zachodu i zachodu, na dzień 05.10.2017r. ... »

"Ponad Wszystko"

"Ponad Wszystko" to książka naszej lokalnej poetki Katarzyny Olszewskiej. Jej promocja odbyła się 15 września 2017 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Andrzeja Łuczeńczyka w Ludwinie. ... »

Szkolenie w Poleskim Parku Narodowym

Poleski Park Narodowy zaprasza na udział w warsztatach dla dorosłych: "Wykorzystanie zasobów przyrodniczych Poleskiego Parku Narodowego w racjonalnym udostępnianiu obszarów chronionych" ... »

Harmonogram zebrań sołeckich - AKTUALIZACJA

Wójt Gminy Ludwin przedstawia harmonogram zebrań sołeckich. ... »

XVII Polne Kryterium Kolarskie "O Grono Jarzębiny"

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Polnego Kryterium Kolarskiego "o Grono Jarzębiny" już w najbliższą niedzielę 24.09.2017r. ... »

Informacja o nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż

Wójt Gminy Ludwin przekazuje do publicznej wiadomości informację nt. nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży. ... »

Szkolenie nt. grypy ptaków

Powiatowy Lekarz Weterynarii zaprasza wszystkich hodowców drobiu oraz pracowników izb rolniczych na szkolenie dotyczące wyjątkowo zjadliwej grypy ptaków. ... »

„Święto pieczonego ziemniaka”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „KREATOR” zaprasza na piknik, który odbędzie się w niedzielę 17 września br. Początek imprezy o godz. 15. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna