Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Łabędzie i bociany były w potrzebie

Kiedy zaczęła się kalendarzowa zima na dworze było ciepło i deszczowo oraz bardzo wietrznie. W styczniu tylko czasem popruszył śnieg, temperatura była raczej dodatnia, więc przyroda zaczęła budzić się do życia. Ciepła aura sprawiła, jak na tę porę roku, że łabędzie w efekcie nie odleciały do ciepłych krajów i postanowiły przezimować w Polsce. ... »

Ostrzeżenie o opadach śniegu

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje do publicznej wiadomości ostrzeżenie o opadach śniegu która mogą wystąpić od godz. 04.00 do 18.00 dnia 29.03.2018 r. ... »

Ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu oraz o zawiejach/zamieciach śnieżnych.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Lublinie przekazuje ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu oraz zawiejach/zamieciach śnieżnych, które mogą wystąpić od godz. 13.00 dnia 16.03.2018 do godz. 8.00 dnia 17.03.2018. ... »

Ostrzeżenie o oblodzeniu

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje ostrzeżenie o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. ... »

Uprawa maku i konopi

Wójt Gminy w Ludwinie prosi wszystkich rolników zainteresowanych uprawą maku niskomorfinowego lub konopi włóknistych w 2018 r. o zgłoszenie powierzchni i miejsca planowanego areału do tut. Urzędu, I piętro, pokój nr 19, w terminie do 30.04.2018 r ... »

Szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Lubelski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje iż w dniach 20-30 marca 2018 na terenie województwa lubelskiego zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. ... »

Konkurs na zgłoszenie znalezienia martwego dzika - II edycja.

Marszałek Województwa Lubelskiego ogłasza konkurs na zgłoszenie znalezienia martwego dzika. ... »

AKTUALIZACJA - Spis wodomierzy

Wójt Gminy Ludwin przypomina mieszkańcom, że od marca prowadzony będzie spis stanów wodomierzy. ... »

Ogłoszenie o wydawanej żywności

Stowarzyszenie Agro – Kulturalne „Zezulanie” w Zezulinie informuje, że ... »

Zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech

Lubelska Izba Rolnicza oraz Wójt Gminy Ludwin organizują wyjazd na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. ... »

OG Ł O S Z E N I E

Stowarzyszenie Agro – Kulturalne „Zezulanie” w Zezulinie informuje, że dnia 07 marca 2018 r. w Remizie Strażackiej w Zezulinie od godz. 10.00, będą wydawane jabłka. ... »

Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie

z dnia 22 lutego 2018 r. o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego. ... »

Zmiana ostrzeżenia o silnym mrozie

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje do publicznej wiadomości informację o silnym mrozie. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna