Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

W odwiedzinach u królowej

Parking przed halą sportową w Ludwinie zaludnił się w poniedziałkowy poranek 22 maja o bardzo nietypowej porze. Już przed godz. 5 rano 25 uczniów z klas I i II Gimnazjum Publicznego w Ludwinie zebrało się by wyruszyć w długą drogę – na wycieczkę do Londynu, połączoną z warsztatami językowymi. Dla wielu uczniów był to pierwszy wyjazd zagraniczny, emocje były ogromne, tym bardziej, że w ramach szkolenia języka mieli zamieszkać w grupach kilkuosobowych u rodzin angielskich. Po krótkim przystanku w Łęcznej, gdzie dołączyli do naszej grupy uczniowie z Gimnazjum nr 1, wyruszyliśmy w długą drogę (w obie strony pokonaliśmy ponad 3500 km). ... »

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Najmłodszym mieszkańcom naszej gminy i tym trochę starszym w dniu ich święta składam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, uśmiechu, tylko wesołych i ciepłych dni, wielu serdecznych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń, rozwijania swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej. ... »

Konkurs fotograficzny „Zauroczeni pięknem Ziemi Łęczyńskiej”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „Kreator” w ramach realizacji zadania publicznego realizowanego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego, ogłasza: Konkurs fotograficzny „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”. ... »

Dratów najlepszy w zawodach

28 maja 2017 r. w Nadrybiu Ukazowym odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu łęczyńskiego. ... »

Ogłoszenie

w sprawie zgłaszania strat w gospodarstwach rolnych spowodowanych przez przymrozki ... »

Życzenia z okazji Dnia Matki

Dzisiejsze święto jest wydarzeniem wyjątkowym, to święto pełne miłości, święto podczas którego uzmysławiamy sobie, że osobą której najwięcej zawdzięczamy jest właśnie Matka. ... »

Wiosenny Kiermasz Roślin Ozdobnych

Czas - 27 maja 2017 r. (sobota) od godz. 7. Miejsce - Targowisko Gminne w Ludwinie. ... »

Zaginęły psy

W nocy z 19 na 20 maja z posesji w Karolinie zaginęły psy, które prawdopodobnie zostały zabrane siłą. ... »

Komunikat

o konieczności przestrzegania zasad stosowania środków ochrony roślin w sposób bezpieczny dla pszczół ... »

Sesja Rady Gminy

W dniu 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 13 XXVII Sesja Rady Gminy w Ludwinie. ... »

Zaproszenie na Święto Strażaków

W dniu 14 maja br. (niedziela) w Rozpłuciu Pierwszym odbędą się gminne obchody Dnia Strażaka. ... »

Ostrzeżenie o niskich temperaturach

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega o spadkach temperatur w nocy z dnia 9 maja na 10 maja br. od -3 st. C do -1 st C. ... »

Życzenia dla Strażaków

W Dniu Świętego Floriana wszystkim Strażakom składam najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za pełnioną służbę. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna