Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Bezpieczna i piękna wieś 2017

Zaproszenie do udziału w konkursie. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2017 roku. ... »

Pięćdziesiąt lat wspólnego życia

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” – Konstanty Ildefons Gałczyński. ... »

Bezpłatne szkolenia

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich "Młodzi na start!". ... »

Ogłoszenie

wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań pożytku publicznego ... »

Nowy samochód strażacki nadjedzie już wkrótce

Jeszcze w tym roku nasza gmina powinna wzbogacić się o nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. Wśród 43 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa lubelskiego, do których przyjadą samochody strażackie, znalazł się również Ludwin. ... »

Oferta dla mieszkanek województwa lubelskiego

LUBELSKA AKADEMIA KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH... bo świat należy do odważnych Kobiet! ... »

Konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „Kreator” w ramach realizacji zadania publicznego realizowanego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego, ogłasza: Konkurs fotograficzny „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”. ... »

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza do udziału w projekcie „Kwalifikacje i Doświadczenie”

We wsparciu mogą wziąć udział osoby bezrobotne (w tym rolnicy i ich domownicy zarejestrowani jako os. bezrobotne, zamierzające odejść z rolnictwa) lub bierne zawodowo, w wieku 30 lat i więcej, zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego, należące do minimum jednej z poniższych grup: osoby długotrwale bezrobotne, osoby powyżej 50 roku życia, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach, kobiety. ... »

„Postaw na (SAMO)ZATRUDNIENIE!”

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. ... »

Strażacy w akcji na bramkę

W niedzielę – 26 marca – rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa ZG ZOSP RP w Ludwinie. Najlepszym zespołem imprezy okazała się jednostka z Piaseczna, która po rzutach karnych pokonała OSP Ludwin. ... »

Targi Pracy 2017 w Łęcznej

Targi odbędą się w dniu 25 kwietnia 2017 roku, w godzinach 10.00–13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią) przy Al. Jana Pawła II 95A. Organizują je Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej. ... »

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 z późn. zm.) – Wójt Gminy Ludwin podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży tj. działka oznaczona w ewidencji gruntów wsi Rogóźno nr 459/10 o pow. 0,0800 ha. ... »

Ogłoszenie - OZE

Wójt Gminy Ludwin informuje, iż w związku z niezakwalifikowaniem Gminy Ludwin do projektu Odnawialne Źródła Energii, pieniądze w kwocie 250,00 zł, które wpłacane były na poczet dokumentacji technicznej będą zwracane w całości na wskazane konto bankowe po uprzednim złożeniu podania w pokoju nr 1. ... »

« 1 2 3 4 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna