Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Gminy powiatu » Gmina Ludwin » Aktualności » Zaproszenie na spotkanie ...

Aktualności

RSS

Zaproszenie na spotkanie informacyjno - doradcze w LGD Polesie.

Stowarzyszenie LGD „Polesie” informuje, iż od 20.04.2018 roku rozpocznie się nabór wniosków z zakresu „Integrowanie społeczności lokalnej”.

Pomoc finansową będzie można otrzymać na projekty, które będą wspierać lokalną integrację społeczną, m.in. integrację z udziałem grup defaworyzowanych, organizację różnego rodzaju imprez, spotkań, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Pomoc na tego typu operacje będzie miała formę refundacji poniesionych kosztów kwalifikowanych, wynosić będzie 63,63% kosztów kwalifikowanych w przypadku JSFP oraz 100% w przypadku pozostałych podmiotów.
Spotkanie informacyjno – doradcze dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy z w/w zakresu odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w siedzibie naszego biura, ul. Nowa 1, 21-070 Cyców. Spotkanie skierowane jest do podmiotów z obszaru gmin należących do Stowarzyszenia LGD „Polesie” planujących w najbliższym naborze wniosków ubiegać się o środki finansowe za pośrednictwem LGD w zakresie „Integrowania społeczności lokalnej”.


Więcej szczegółów znajduje się w załączniku.

Pliki

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych