Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Gminy powiatu » Gmina Ludwin » Aktualności » Głosuj na Szkołę ...

Aktualności

RSS

Głosuj na Szkołę Podstawową w Piasecznie.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie uczestniczy w konkursie "DELMA". Główną nagrodą jest remont stołówki szkolnej.

"Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie to 900m² radości, wypełnionej sercami 145 uczniów, otwartymi ramionami 20 nauczycieli, pracowników szkoły i licznym gronem dzielnych, zawsze gotowych do pomocy rodziców. Wspólnie tworzymy małą wiejską szkołę opartą na pozytywnej energii, radości, zrozumieniu i szacunku. Naszą siłą jest jedność z jaką działamy na rzecz placówki, wspólnie tworząc szkołę marzeń. Brzmi jak utopia, prawda ? My w to wierzymy. Więc walczymy, potykając się nie
raz o mur formalności, prozaikę niskiego budżetu - podnosimy się i rozkładamy nasze skrzydła, by dążyć do celu. Pomóżcie nam stworzyć przyjazną przestrzeń do wspólnego celebrowania posiłków, aby każde spotkanie w naszej stołówce było pełne radości i wilczego apetytu. Ze swojej strony przyrzekamy dbać o naszą nową stołówkę tak, jakby ściany były ze złota, a podłoga z marmuru oraz, że nasze dzieci będą z należytą uwaga chłonęły tajniki warsztatu o mądrym gospodarowaniu żywnością. Całą zdobytą
wiedzę obiecujemy wdrożyć w życie w naszej szkole i w naszych domach, bo wspólnie chcemy czynić ten Świat lepszym. Uwierzcie więc w Nas tak mocno, jak my wierzymy sami w siebie !
Prosimy głosujcie Na naszą szkołę!
Dziękujemy z całego serca za oddane głosy.
Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły"
link do głosowania na szkołę:
https://www.extrastolowki.pl/school/86

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa