Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Strona Główna » Gminy powiatu » Gmina Ludwin » Aktualności » Dzień Wolności i Praw ...

Aktualności

RSS

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich w powiecie łęczyńskim

Kolejna akcja Powiatu Łęczyńskiego w ramach świętowania stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości to obchody Dnia Wolności i Praw Obywatelskich. Jako obywatele naszego kraju mamy szereg praw i wolności, na straży których stoi wiele instytucji. O tym, kto i jak może nam pomóc w określonych sprawach będzie można się dowiedzieć na stoisku informacyjnym podczas poniedziałkowego targu na łęczyńskim Pasterniku w dniu 4 czerwca.

Stoisko przygotowuje Starostwo Powiatowe w Łęcznej i będzie ono funkcjonowało w godz. 8.00-11.00. Będą na nim dostępne m.in. materiały dotyczące punktów nieodpłatnej pomocy prawnej finansowanych przez Powiat, bezpłatnej pomocy udzielanej przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów, informacje Powiatowego Urzędu Pracy na temat przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców, porady Państwowej Inspekcji Pracy.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron