Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Wybory Miss Dożynek 2017

27 sierpnia 2017 roku odbędą się Dożynki Powiatu Łęczyńskiego w Milejowie podczas których kolejny już raz zostanie wybrana Miss Dożynek. Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym lub przez Internet. ... »

Bezpieczne wakacje na wsi

Wakacje to dla niektórych czas odpoczynku od nauki, jednak dla rolników jest to czas wzmożonej pracy na roli. Często w prace przy gospodarstwie angażują się całe rodziny a w tym także dzieci. W związku z powyższym Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Pan Adam Sekściński zwraca się do wszystkich z gorącą prośbą o zachowanie ostrożności i zadbanie o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych podczas pracy w gospodarstwie rolnym. ... »

Zapraszamy do udziału w projektach realizowanych dla seniorów 60+

Zapraszamy do udziału w projekcie "CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORALNEJ W POWIECIE ŁĘCZYŃSKIM" w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - FIO 2017. ... »

Zapraszamy na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie

W dniu 25 czerwca o godz. 15.30 na Targowisku Gminnym odbędzie się impreza inaugurująca sezon letni. Organizatorami są Gmina Ludwin i Gminne Centrum Kultury i Sportu. ... »

Gmina Ludwin Wyróżniona

9 czerwca Lubelski Klub Biznesu przyznał prestiżowe tytuły Business Excellence, podczas Finałowej Gali VI Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence 2017. ... »

W odwiedzinach u królowej

Parking przed halą sportową w Ludwinie zaludnił się w poniedziałkowy poranek 22 maja o bardzo nietypowej porze. Już przed godz. 5 rano 25 uczniów z klas I i II Gimnazjum Publicznego w Ludwinie zebrało się by wyruszyć w długą drogę – na wycieczkę do Londynu, połączoną z warsztatami językowymi. Dla wielu uczniów był to pierwszy wyjazd zagraniczny, emocje były ogromne, tym bardziej, że w ramach szkolenia języka mieli zamieszkać w grupach kilkuosobowych u rodzin angielskich. Po krótkim przystanku w Łęcznej, gdzie dołączyli do naszej grupy uczniowie z Gimnazjum nr 1, wyruszyliśmy w długą drogę (w obie strony pokonaliśmy ponad 3500 km). ... »

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Najmłodszym mieszkańcom naszej gminy i tym trochę starszym w dniu ich święta składam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, uśmiechu, tylko wesołych i ciepłych dni, wielu serdecznych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń, rozwijania swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej. ... »

Konkurs fotograficzny „Zauroczeni pięknem Ziemi Łęczyńskiej”

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „Kreator” w ramach realizacji zadania publicznego realizowanego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego, ogłasza: Konkurs fotograficzny „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”. ... »

Dratów najlepszy w zawodach

28 maja 2017 r. w Nadrybiu Ukazowym odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu łęczyńskiego. ... »

Ogłoszenie

w sprawie zgłaszania strat w gospodarstwach rolnych spowodowanych przez przymrozki ... »

Życzenia z okazji Dnia Matki

Dzisiejsze święto jest wydarzeniem wyjątkowym, to święto pełne miłości, święto podczas którego uzmysławiamy sobie, że osobą której najwięcej zawdzięczamy jest właśnie Matka. ... »

Wiosenny Kiermasz Roślin Ozdobnych

Czas - 27 maja 2017 r. (sobota) od godz. 7. Miejsce - Targowisko Gminne w Ludwinie. ... »

Zaginęły psy

W nocy z 19 na 20 maja z posesji w Karolinie zaginęły psy, które prawdopodobnie zostały zabrane siłą. ... »

1 2 3 »

Geoportal