Życzenia Świąteczne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Ogłoszenie o przetargu dotyczącym sprzedaży działki

Ogłoszenie w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego dotyczącego sprzedaży działki oznaczonej w ewidencji gruntów wsi Rogóźno nr 457/7 o pow. 0,31 ha. ... »

Ankieta dla mieszkańców obszaru LGD "Polesie"

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym prowadzonym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Polesie". ... »

Wspomnienia o "Tłustym Czwartku"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Ludwińskiego Święta Smaku "Tłusty Czwartek".

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w roku 2018

W załączeniu zamieszczamy nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2018 dla mieszkańców gminy Ludwin.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie przekazuje informację o możliwości wystąpienia opadów śniegu na terenie województwa lubelskiego. ... »

ZAWIADOMIENIE O ZWOŁANIU OGÓLNEGO ZEBRANIA SPÓŁKI DLA ZAGOSPODAROWANIA WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI LUDWIN

Zarząd wspólnoty gruntowej wsi Ludwin zawiadamia, że w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy, w Ludwinie odbędzie się zebranie członków wspólnoty gruntowej wsi Ludwin: ... »

Zwrot podatku akcyzowego.

Przypominamy, iż od 1 lutego można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. ... »

Wirtualne pokazy w Ośrodku Zdrowia w Ludwinie.

NZOZ BDM UNI-MED (Ośrodek Zdrowia w Ludwinie) zaprasza na bezpłatne wirtualne pokazy. ... »

XXXII Sesja Rady Gminy w Ludwinie - 26.01.2017 g.11.00

Informuję, że w dniu 26 stycznia 2018 r. (piątek) o godz. 11 ºº w lokalu Urzędu Gminy w Ludwinie odbędzie się XXXII Sesja Rady Gminy w Ludwinie z porządkiem obrad podanym poniżej. ... »

Zbliża się "Tłusty Czwartek" !!

Już 8 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie odbędzie się kolejna edycja Ludwińskiego Święta Smaków. ... »

Zawiadomienie o zebraniach w sprawie scaleń - Zezulin Niższy

Zawiadomienie dla właścicieli nieruchomości położonych w miejscowości Zezulin Niższy ... »

Ostrzeżenie o silnym wietrze na dzień 18-19.01.2018r