Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Ostrzeżenie o burzach

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Lublinie przekazuje do publicznej wiadomości informację o możliwości wystąpienia burz. ... »

Mobilny Punkt Informcyjny Funduszy Europejskich w Ludwinie

25 kwietnia 2018 (środa) w godzinach 9.00-13.00 w Urzędzie Gminy w Ludwinie będzie działał Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

KOMUNIKAT O KONIECZNOŚCI PRZESTRZEGANIA ZASAD STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN W SPOSÓB BEZPIECZNY DLA PSZCZÓŁ

Pszczoły i inne owady zapylające są niezbędne w efektywnej produkcji wielu roślin uprawnych. Osoby stosujące środki ochrony roślin muszą mieć świadomość ryzyka wystąpienia zatrucia pszczół. ... »

Zaproszenie na Targi Pracy w Łęcznej

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się 24 kwietnia 2018 w godz. 10.00 - 13.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Głosuj na Szkołę Podstawową w Piasecznie.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie uczestniczy w konkursie "DELMA". Główną nagrodą jest remont stołówki szkolnej. ... »

Ogłoszenie Lubelskiego Węgla "Bogdanka"

Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance uprzejmie informuje, że w związku z przygotowaniami do opracowania Planu Ruchu na lata 2019-2021, w okresie od kwietnia do lipca br. przeprowadzania będzie ocena odporności obiektów budowlanych i infrastruktury technicznej na wpływy eksploatacji (tzw. "inwentaryzacja") w granicach terenów górniczych "Puchaczów V", "Stręczyn" i "Ludwin". ... »

Konkurs na stanowiska Dyrektorów szkół podstawowych.

Wójt Gminy Ludwin ogłasza konkurs na stanowisko: 1) Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dratowie, 2) Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Piasecznie, 3) Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie, ... »

Zaproszenie na spotkanie informacyjno - doradcze w LGD Polesie.

Stowarzyszenie LGD „Polesie” informuje, iż od 20.04.2018 roku rozpocznie się nabór wniosków z zakresu „Integrowanie społeczności lokalnej”. ... »

II Otwarty konkurs ofert na rok 2018

Wójt Gminy Ludwin w dniu 3 kwietnia 2018 r. ogłasza konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Gminy Ludwin w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz w zakresie ratownictwa i ochrony ludności w okresie od 1 maja 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia 2018 r. ... »

Urząd Gminy pracuje krócej

Uprzejmie informujemy, iż dnia 30.03.2017r. Urząd Gminy w Ludwinie pracuje do godz. 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Na podstawie § 12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r. poz. 1490 t.j.) – Wójt Gminy Ludwin podaje do publicznej wiadomości informację o wyniku II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki oznaczonej w ewidencji gruntów wsi Rogóźno nr 457/7 o pow. 0,31 ha. ... »

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ludwin. W turnieju rozegranym 9 marca wzięło udział pięć drużyn –Telewizji Lublin, Księży, Piłkarek Górnika Łęczna II, Powiatu Łęczyńskiego oraz Gminy Ludwin. Biletem wstępu była trwała żywność, która została przekazana podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Ludwinie z okazji zbliżających się świąt. ... »

Konkurs wiedzy pożarniczej

W szkole Podstawowej w Ludwinie odbyły się gminne eliminacje kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. ... »

1 2 3 »

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa