Życzenia Bożonarodzeniowe

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Zapraszamy na Tłusty Czwartek

Gminna Ludwin, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie oraz Stowarzyszenie Kobiet Powiatu Łęczyńskiego zapraszają do udziału w XVI Ludwińskim Święcie Smaków – Tłusty Czwartek. Impreza odbędzie się 23 lutego 2017 roku, początek o godz. 16. ... »

Ogłoszenie WZMiUW w Lublinie o drugim przetargu nieograniczonym na sprzedaż w formie "na pniu" 20 szt. drzew w pasie gruntów zbiornika Zagłębocze

Oferty należy składać w siedzibie WZMiUW w Lublinie ul. Bursaki - sekretariat, I piętro budynku do dnia 20.02.2017 r. do godz. 9.10. ... »

Ogłoszenie o przetargu

na dzierżawę nieruchomości rolnych w Poleskim Parku Narodowym ... »

Uwaga, przypomnienie o rejestracji opryskiwiaczy

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa posiada Zintegrowany System Informatyczny, w którym prowadzona jest ewidencja opryskiwaczy oraz zestawienie sprzętu przeznaczonego do stosowania środków ochrony roślin. ... »

Spis wodomierzy

Wójt Gminy Ludwin informuje mieszkańców, że od marca prowadzony będzie spis wodomierzy. ... »

Ogłoszenie WZMiUW w Lublinie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż w formie "na pniu" 20 szt. drzew w pasie gruntów zbiornika Zagłębocze

Oferty należy składać w siedzibie WZMiUW w Lublinie ul. Bursaki - sekretariat, I piętro budynku do dnia 10.02.2017 r. do godz. 9.00. ... »

Trzy zwycięstwa młodych graczy Ludwiniaka

Druga edycja halowych turniejów piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie ... »

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu gminy Ludwin w 2017 roku

Szczegółowy harmonogram znajduje się w załączniku.

Pub 30-stka został mistrzem ligi halowej

W tym roku nowym mistrzem Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ludwin została drużyna Pub 30-stka, która dopiero przed ostatnią kolejką objęła prowadzenie w I lidze. Najlepszy zespół z ostatnich lat – Anonim, zakończył rozgrywki na drugim miejscu, ze stratą 3 punktów do pierwszego miejsca. ... »

Zespół Szkół w Ludwinie prowadzi rekrutację. Nauka jest bezpłatna

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy spowodowany rozwojem cywilizacyjnym i postępem technologicznym powoduje konieczność uzupełniania swoich kompetencji, uzyskiwania nowych uprawnień, często konieczne jest również zdobycie nowego zawodu. Zdecydowanie łatwiej poruszać się po rynku pracy osobom, które mają w swoim portfolio certyfikaty potwierdzające dane umiejętności. ... »

Dotacja na założenie działalności gospodarczej - działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości

Zarząd Fundacji Fundusz Lokalny im. Jana III Sobieskiego w Mełgwi, przekazuje informację, że jako partner projektu „Droga do sukcesu – przedsiębiorczość”, finansowanego w ramach Osi priorytetowej: 9 Rynek pracy, Działanie: 9.3 Rozwój przedsiębiorczości, Fundacja w Mełgwi rozpoczyna obecnie realizację projektu i oferuje możliwość otrzymania wsparcia finansowego dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. ... »

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Proszę o zgłaszanie do Urzędu Stanu Cywilnego par małżeńskich zameldowanych na terenie Gminy Ludwin, które w 1966 roku bądź w 1967 roku zawarły związek małżeński i obchodziły lub będą obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. ... »

Zwrot podatku akcyzowego za olej napędowy

Urząd Gminy w Ludwinie informuje, że od 1 lutego do 28 lutego rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej. ... »

Zawiadomienie o planowanej przerwie w dostarczaniu energii elektrycznej

W dniu 18.01.2017 r. w godzinach 8-14 w związku z koniecznością przeprowadzenia prac w sieci dystrybucyjnej planowana jest przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej dla odbiorców stacji trafo: Zezulin Szkoła 2, Zezulin Hydrofornia, Zezulin 1, 5, 6, Ludwin Kol 3. ... »

Ostrzeżenie przed "ptasią" grypą

Apel do hodowców drobiu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii. ... »

1 2 3 »

Geoportal
Serwis turystyczny
Swiss Contribution

Copyright © 2017 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron warszawatworzenie stron warszawa