Życzenia Bożonarodzeniowe

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Konkurs plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Adam Bodzak W dniu 22 marca 2017 r. odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych w Ludwinie, Dratowie i Zezulinie. Członkami komisji konkursowej byli nauczyciele plastyki z w/w szkół. ... »

Zaproszenie na piłkarski turniej strażaków

W najbliższą niedzielę – 26 marca – rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa ZG ZOSP RP w Ludwinie. Impreza odbędzie w hali widowiskowo-sportowej. ... »

Uwaga rodzice - zagrożenia internetowe

Zagrożenia związane z bezpieczeństwem uczniów korzystających z technologii informacyjno-komunikacyjnych. ... »

Uczniowie wiedzą, jak zapobiegać pożarom

W dniu 17 marca 2017 r . w Szkole Podstawowej w Ludwinie odbył 40. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Udział w nim brali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Ludwin oraz Gimnazjum Publicznego w Ludwinie. ... »

Ogłoszenie - OZE

Wójt Gminy Ludwin informuje, iż w związku z niezakwalifikowaniem Gminy Ludwin do projektu Odnawialne Źródła Energii, pieniądze w kwocie 250,00 zł, które wpłacane były na poczet dokumentacji technicznej będą zwracane w całości na wskazane konto bankowe po uprzednim złożeniu podania w pokoju nr 1. ... »

Spotkania informacyjno – doradcze PROW 2014-2020

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków z zakresu budowy i rozbudowy infrastruktury turystyczno - rekreacyjnej oraz podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego programem PROW na lata 2014-2020 zapraszamy Państwa do udziału w indywidualnym doradztwie. Spotkanie dla mieszkańców, przedsiębiorców i przedstawicieli gminy Ludwin odbędzie się w dniu 21 marca br. w godz. 8.00 – 10.30 w Urzędzie Gminy. ... »

Ogłoszenie w sprawie szkód górniczych

Informujemy, że od dnia 1.03.2017r. przedsiębiorca Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance udostępnił na swojej stronie internetowej www.lw.com.pl w banerze "Likwidacja Szkód Górniczych" wzory nowych wniosków (formularzy), na których winny być składane zgłoszenia dotyczące szkód spowodowanych ruchem zakładu górniczego. Przy zgłaszaniu wszelkich roszczeń, dotyczących "szkód górniczych" konieczne jest posługiwanie się w/w wnioskami. ... »

Obwieszczenie Wójta Gminy Ludwin

o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zmiany zagospodarowania przestrzennego Gminy Ludwin wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko ww. projektu ... »

Spotkanie w sprawie zasad przyznawania płatności

W dniu 16 marca br. (czwartek) o godz. 9 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ludwinie odbędzie się spotkanie w sprawie zasad przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego w 2017 roku oraz płatności w ramach wybranych działań PROW 2014-2020.

Bezpłatna mammografia

Badania prowadzone są dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. W Ludwinie odbędą się 3 kwietnia (poniedziałek) w godz. 8-12. ... »

Zaproszenie na Dzień Kobiet

Już w najbliższą niedzielę 5 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie odbędzie się uroczystość Dnia Kobiet. Początek imprezy o godz. 15. ... »