Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Wiosenny Kiermasz Roślin Ozdobnych

Kiermasz odbędzie się w dniu 29 kwietnia br. (sobota) na Targowisku Gminnym w Ludwinie. ... »

Kameralna Majówka na Pojezierzu

"Kameralna Majówka" na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim to wspaniała okazja do poznania przyrody, historii i kultury jednego z najatrakcyjniejszych regionów wypoczynkowo-rekreacyjnych na Lubelszczyźnie poprzez udział w licznych imprezach kulturalnych, sportowych i piknikach, które będą odbywały się już od końca kwietnia 2017 r. ... »

Nabory wniosków

na operacje w zakresie: Tworzenie nowych przedsiębiorstw oraz Rozwijanie działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa, turystyki i rekreacji ... »

Zaproszenie na mecz

W dniu 30 kwietnia (niedziela) na stadionie w Ludwinie odbędzie się mecz ligowy w rozgrywkach Klasy A Grupy III, w którym GLKS Ludwiniak zmierzy się z Zawiszą Garbów. Początek spotkania o godz. 16. ... »

Bezpieczna i piękna wieś 2017

Zaproszenie do udziału w konkursie. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2017 roku. ... »

Pięćdziesiąt lat wspólnego życia

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” – Konstanty Ildefons Gałczyński. ... »

Bezpłatne szkolenia

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich "Młodzi na start!". ... »

wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań pożytku publicznego ... »

Nowy samochód strażacki nadjedzie już wkrótce

Jeszcze w tym roku nasza gmina powinna wzbogacić się o nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. Wśród 43 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa lubelskiego, do których przyjadą samochody strażackie, znalazł się również Ludwin. ... »

Oferta dla mieszkanek województwa lubelskiego

LUBELSKA AKADEMIA KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH... bo świat należy do odważnych Kobiet! ... »

Konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie „Kreator” w ramach realizacji zadania publicznego realizowanego ze środków budżetowych Powiatu Łęczyńskiego, ogłasza: Konkurs fotograficzny „ZAUROCZENI PIĘKNEM ZIEMI ŁĘCZYŃSKIEJ”. ... »

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza do udziału w projekcie „Kwalifikacje i Doświadczenie”

We wsparciu mogą wziąć udział osoby bezrobotne (w tym rolnicy i ich domownicy zarejestrowani jako os. bezrobotne, zamierzające odejść z rolnictwa) lub bierne zawodowo, w wieku 30 lat i więcej, zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego, należące do minimum jednej z poniższych grup: osoby długotrwale bezrobotne, osoby powyżej 50 roku życia, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach, kobiety. ... »

„Postaw na (SAMO)ZATRUDNIENIE!”

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. ... »

1 2 3 »

Geoportal